Warunki dostawy

 

Towar zamówiony w sklepie internetowym marcogroup.pl dostarczamy kurierem FEDEX .

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia - kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki (24-48 godzin)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24-48 godz. kurier) 

Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku 'Dostępność produktu', obok aktualnego stanu magazynowego, pojawia się także informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu doręczenia.


Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

 Wysyłamy najczęściej w 48 godzin ( w razie problemów z dostępnością towaru wysyłka może się przedłużyć do kilku dni roboczych)

Towar dostępny jest w naszym magazynie wysyłkowym. Zamówienie zrealizowane do godziny 13:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży.  
Godziny dostawy mogą ulec wydłużeniu w przypadku większej ilości paczek w danym rejonie.

Produkt na zamówienie.

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 4-6 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

Produkt tymczasowo niedostępny

Nie znamy przewidywanej daty dostawy produktu. Produkt zamawiany na życzenie klienta - dostępność i datę dostawy potwierdzamy dopiero po weryfikacji z naszymi dostawcami.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.


Dostawa towarów wielkogabarytowych

- informujemy, że dostawa za pomocą firmy spedycyjnej DHL towarów wielkogabarytowych - ze względu na rozmiar lub konieczność właściwego zabezpieczenia towaru na czas transportu, przewożonego na palecie, następuje pod adres klienta ale bez wniesienia do lokalu.
Dla zamówień wysyłkowych towarów wielkogabarytowych w koszyku automatycznie wskazuje się taka forma transportu.

Koszt wysyłki wynosi 18,45 zł